• Неодамнешно
  • -7 %
Домот Бел Цвет Цинк Легура на Коса и Чешел за Невестата Жените Нова парична Казна Коса Свадба Накит Партија Bijoux Femme

Домот Бел Цвет Цинк Легура на Коса и Чешел за Невестата Жените Нова парична Казна Коса Свадба Накит Партија Bijoux Femme

DEN 275.00
DEN 295.68

Количина на стоки
Тековен


Домот Бел Цвет Цинк Легура на Коса и Чешел за Невестата Жените Нова парична Казна Коса Свадба Накит Партија Bijoux Femme
Опис :
Состојба : сосема нов и висок квалитет на косата клип за жени
Должина : 17 cm
Боја : бела, како на сликата покажува
Пакетот вклучува :
1 x handmake чешел косата

Други карактеристики

Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Романтични
Тип:
Косата Чешли
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Magirpin60412
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Бренд Име:
Meetcute
Шема:
michelia алба

Најдобри понуди