• Неодамнешно
  • -19 %
HSIC 10pcs/многу Големо Аниме Наруто Uzumaki Копче Синџир Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Накит Носители за Фан HC11097

HSIC 10pcs/многу Големо Аниме Наруто Uzumaki Копче Синџир Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Накит

DEN 777.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен

HSIC 10pcs/многу Големо Аниме Наруто Uzumaki Копче Синџир Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Накит Носители за Љубителите HC11097 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Алуминиум/Керамика Pendant Големина : 5.5x6.5 cm (1cm=0.394 in) Тежина : 40 g Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs(Како слика show) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост и женски
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка. Драг пријател, Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел. Но, ние препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скелетот
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Број На Модел На:
HC11097
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Фитнес Тракер,Период Tracker,Расположение Tracker,Порака За Потсетување,Спиење Tracker
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Жени,Жени,мажи
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
метални легури
is_customized:
Yes
Големина:
5.5x6.5 cm
Тежина:
40 g
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди