• Неодамнешно
  • -40 %
MS Бетмен Против Супермен Копче Синџир Зората на Правдата Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Накит Клуч на Носителот на Сувенири

MS Бетмен Против Супермен Копче Синџир Зората на Правдата Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Накит

DEN 81.00
DEN 134.40

Количина на стоки
Тековен

Pendant Големина : 6.5x4.6 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 40 g

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
YS11143
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
6.5x4.6 cm
Тежина:
40 g

Најдобри понуди