• Неодамнешно
  • -12 %
120Pcs 35*10мм Срце КС Златна Боја Алуминиумски + Стаклениот Кристал Кристал Внатрешна Накит Приврзоци Накит Шарм

120Pcs 35*10мм Срце КС Златна Боја Алуминиумски + Стаклениот Кристал Кристал Внатрешна Накит Приврзоци Накит Шарм

DEN 844.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail / Хонгконг Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку DHL/EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку DHL/EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : алуминиум & кристално стакло
Метална Боја : KC Злато
ГОЛЕМИНА : 35 должина *10 mm должина
MOQ : 120 парчиња = 1 многу
Тежина : 1.5 g / pc
Напомена : без јамка, овој производ е шарм/pendant !!
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
2603
Бренд Име:
Starflalling Песна
Шарм Тип:
геометрија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди