• Неодамнешно
  • -46 %
JEXXI 18 Пинк Австриската Кристал Камен 925 Фунта Сребрен Накит Малку Кауција Earring Pendant Ѓердан Поставите Жена Подарок

JEXXI 18 Пинк Австриската Кристал Камен 925 Фунта Сребрен Накит Малку Кауција Earring Pendant Ѓердан Поставите Жена Подарок

DEN 172.00
DEN 319.20

Количина на стоки
Тековен

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.75 Прекрасна Кубни Циркони Симпатична Африкански ААА Мачка Колиер Ѓердан 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки Поставува Партија Годишнината Накит 2. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.Пет Petaled Цвеќиња Shinning Шарени CZ Кристал Pendant Накит Сетови Подарок 925 Фунта Ѓердан + Dangle/Обрачот Earring Сетови 2 2. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.23 Ѓердан+Обетки Прстен
Материјал :
Големина : Ѓердан Должина : 18 Инчи , Кристално Ширина 12 MM
конверзија : 1 инч = 25.99 JEXXI Шарени Виножито Ветување Прстени Целосна Сјајна Кубни Циркони Жени/Девојки 925 Sterling Silver Мода Накит За Свадба Партија 2. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.50 JEXXI Ангажман Прстени Сет за Жените Вистински Чиста 925 Фунта Сребрен Накит Со Големи Сини Круг CZ Дијамант 2 Парчиња 2., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.86 Модни Луксузни CZ Дијамантски Накит Сетови 925 Sterling Silver Earring+Pendant Ѓердан Поставите Жените Годишнината Подароци бесплатен превозот 1 1.99 Класичен Накит Најдобри Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Сетови остава Earring Кука И Лист Pendant Ѓердани+18" Сингапур Синџир 1.
Кина Yiwu Сјај Накит Co. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Ви благодарам многу. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.0393 инчен
Материјал : 925 Фунта Сребро,Кристално
Количина : 1 сет(1 ѓердан+1pair обетки)
1.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.75 2016 Убаво Унисекс Трендовски Студ Earings 925 Фунта Сребрен Накит Cubix Циркони Кристално Сребро Студ Обетки Топла Продажба 1 1.

Други карактеристики

Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан + 1 пар обетки
Стил:
Романтични
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Сребро.
Материјал:
Кристал,Сребро.

Најдобри понуди