• Неодамнешно
  • -25 %
Dota 2 Talisman На Затајување Keychain Жешка Игра Клучните Прстени Подарок Копче синџир Накит Копче Држач за Автомобил YS11067

Dota 2 Talisman На Затајување Keychain Жешка Игра Клучните Прстени Подарок Копче синџир Накит Копче Држач за Автомобил

DEN 79.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


Pendant Големина : 3.5x3.5 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 25 g

Други карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
YS11067
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
3.5x3.5 cm
Тежина:
25 g
Повод:
Подароци, Партија, Cosplay

Најдобри понуди