• Неодамнешно
  • -8 %
Европски и Американски моден едноставна мала снегулка обетки циркони, шест боја обетки цвет обетки женски хормон

Европски и Американски моден едноставна мала снегулка обетки циркони, шест боја обетки цвет обетки женски хормон

DEN 216.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Тековен

Европски и Американски моден едноставна мала снегулка обетки циркони, шест сребрени обетки цвет обетки женски хормон Материјал : квалитетот на Животната средина бакарни легури циркон Производ Површина : никел слободни platinum позлата шампањ злато позлата (анти-алергија, анти-оксидација) Големина : 12mm * 12mm Циркон Големина : Круг Циркон : 3мм 5mm пакувањето на Производот OPP вреќа, можете да ја користите оваа циркон картичка пакување. 100% во вид на снимање, 18k злато позлатен бакар зелена, lead-free никел. Европскиот и Американскиот извоз квалитет. Животната средина не-бакар ниска легури, со Европски и Американски накит стандарди за квалитет. Со цел да поцелосно и show details, слики и повеќе за да зумирате, самата големина, ве молиме погледнете одредена големина. Никел слободни 18k злато позлатен бакар заштита на животната средина, висок квалитет на цирконот пломба. Мода дива, големи големо. Обезбедување на квалитет на производи се зумирате, погледнете во вистинската големина ќе преовладува.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
PINFIRST
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Обетки-73
Материјал:
Кубен Циркони
Тел Бр.:
86-579-81571256
мобилен телефон:
86-0-15857910599
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
случаен
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди