• Неодамнешно
Гроздобер Сребро Позлатен Одлична Diamante Кристали Симпатична Морска Ѕвезда Brooch Големи Bling Bling Ѕвезда Жените Brooch За Свадба

Гроздобер Сребро Позлатен Одлична Diamante Кристали Симпатична Морска Ѕвезда Brooch Големи Bling Bling Ѕвезда Жените

DEN 662.40

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме не остави негативни повратни информации, ми треба поддршка од сите клиенти.Верувај ми.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Плаќање
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам.
Пакет
Ние пак тоа многу delicately, opp вреќа& картичка за секој brooch, 12 компјутери/пак, outher е меур торба и картон.
За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.Ќе добиете предмети во врска со 3-7 дена откако ние ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе). 100% Нов Бренд,Елегантни,романтични,слободни-олово,слободни-nickle
Превозот
Воздухот мај,DHL,EMS,UPS-от,Можете да го изберете вашиот омилен превозот методи
Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена, ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас.
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание. Материјал : Цинк легура и Високо-qualitied кристал
2.
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.
Повратни информации
Благодарение толку многу за 5 ѕвезда од секој клиент, предизвика вашиот фидбек е многу важно за нас, ние може да успее со вашите повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ако имате било каков проблем во врска со нашите услуги и производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, и Доверба нас, ние може да го реши секој проблем!!Ве молиме не ни даде негативни повратни информации!! Благодарение толку многу за вашата повратна информација
Ви благодариме за вашата поддршка!!
Уживаат во модата, сопствени мојот накит те прави привлечна!!.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Utei
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1045
Брошеви Тип:
Брошеви
Големина:
6cm*6cm
посебни:
Здраво
Occassions:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes

Најдобри понуди