• Неодамнешно
10 парчиња пластични безбедност иглички нови дизајни свила clasps облека украси од пластика затворач шамија тока добар квалитет накит додаток

10 парчиња пластични безбедност иглички нови дизајни свила clasps облека украси од пластика затворач шамија тока добар

DEN 210.72

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Ние професионални снабдувањето со сите видови на монистра и додатоци. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.-015
Објектот Материјали
пластични
Бои
Исто како фото
Објектот Околу Големина
игли : 37x15mm
Објектот Форма
Исто како фото
Мерка Конверзија
1mm=0.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.0393 инчен 1 инч=25. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат меѓународните воздухопловната.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Ако сакате
добиете нашите најдобри трговија на големо цена,ве молиме да бидат слободни да контакт со (Trademanager) :
cn1000731661
Потоа ние ќе ви ја испратиме нашата pricelist со цел услови за вашиот преку е-маил.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Објектот Количина
10 компјутери/многу
Точка Бр.
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ако имате било какви прашања или
посебно барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
socharming
Брошеви Тип:
Иглички
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
002
is_customized:
Yes
Метали Тип:
platic
Местото на Оригиналот:
Кина
Материјал:
Пластични
Функции:
свила fastan
Бои:
многу бои за избор
Нови дизајни:
многу бои

Најдобри понуди