• Неодамнешно
  • -6 %
1Pair Свадба Cufflinks кошула Cufflinks круг клип младоженецот groomsmen подароци свадба Cufflinks - Младоженецот Cufflinks -Свадба Ткаенината Линкови

1Pair Свадба Cufflinks кошула Cufflinks круг клип младоженецот groomsmen подароци свадба Cufflinks - Младоженецот Cufflinks

DEN 180.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Кол : 16mm MOQ : 1 парови Бои : Сребрена,Бронзена,Црна , Бакар,Злато Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба . Повод : Било Јасно фотографии :
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Стил:
Романтични
Пол:
Унисекс
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Стакло
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
СП-01
Обликотшема:
Мапата Cufflink
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро ,Бронза,Бакар,Црна,Златна
Пакет:
Opp Вреќа и Газа торба
Стил:
стакло гем
Име:
манжетната линкови
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
манжетната линкови

Најдобри понуди