• Неодамнешно
  • -10 %
црна Титаниум Елоксирани Нерѓосувачки Челик Заробеништво Веѓа Носот Усна Labret Уво Прстен Tragus Earring Јазик Пирсинг на Тело Накит

црна Титаниум Елоксирани Нерѓосувачки Челик Заробеништво Веѓа Носот Усна Labret Уво Прстен Tragus Earring Јазик Пирсинг

DEN 86.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен

2*8*3/3мм веѓа прстен големина 1. Не име и презиме, ние ќе одбие да испратите стоки надвор! ви благодариме! Било голема количина, ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие подобра цена и брза испорака начин! Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ако голема количина, ве молиме контактирајте со нас со trademanager или е-маил, ние ќе ви даде повеќе конкурентна цена! ПРАТКАТА Што би можело да се прифати DHL,UPS-от,EMS,ТНТ,FEDEX,Нормално ние ги испратите на Кина пост mail како и начинот на нашиот бесплатен превозот,тоа ќе потрае 15-28 дена да пристигнат,за бразил,руски тоа ќе потрае еден месец или подолго , се надевам дека ќе можат да го разберат. Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.6*10*5/8мм јазик прстен големина 1. Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате во една недела по примање стока,ние сме сигурни дека ќе го добиете најдоброто решение иако нашата комуникација.
Pls забелешка : Бидејќи на новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад .2*8*3/3мм заробеништво beaded прстен големина 1.2*8*3/3мм кружни потковица прстен големина 1. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. Кога ќе го видите вашиот плаќање, Ние ќе ви ја испратиме стоката од 2-3 дена! Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.2*8*3/3мм labret усна прстен големина 1. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА Ако не ги задоволи стоката, ве молиме љубезно ни помогне да го напушти позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.И секогаш се сеќавам, send message (испрати порака до нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. RETUREN & РАЗМЕНА ПОЛИТИКА на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.ако кој било проблем откако ќе добијат парцели, ве молиме да не даде лош повратни информации пред да се поврзеш со продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас! Пол : жени,мажи,љубовникот,унисекс Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Бисер Боја : нема бисер Големина : Види подолу детали слика големина на стомакот прстен големина 1.

Други карактеристики

Метална боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, микс 9pcs
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Kathline
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
HKLPBJ2016030302
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени

Најдобри понуди