• Неодамнешно
  • -5 %
10Pcs/многу Мачка Глеѓ Шарм Pendant Накит Легура Dangle Шарм за Ѓердан Накит

10Pcs/многу Мачка Глеѓ Шарм Pendant Накит Легура Dangle Шарм за Ѓердан Накит

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

10 Pcs/многу Мачка Глеѓ Шарм Pendant Накит Легура Dangle Шарм за Ѓердан Накит
*преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
*различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот BR Превозот НИ Превозот International Shipping Просек Превозот Време E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост Воздухопловната 30-60 Дена 60-90 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
*ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
ЗА НАС 1. Различни стилови со различни материјали!(Повеќе од 3000 дизајни лебди шарм за вашиот избор) 2. Големи акции за брза испорака во пониска цена!! 3. Висок квалитет со пониска цена!!!
AFER-ПРОДАЖБА SERVISE Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Melone Накит
Број На Модел На:
SCS249
Шарм Тип:
Животни
diy шарм:
лебдечки шарм
Накит Тип:
dangle шарм
Облик/Шема:
мачка
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
22*24mm

Најдобри понуди