• Неодамнешно
  • -15 %
15pcs-- 19x17mm Ски шарм Антички сребрен тон Ски Шарм pendant pj2735

15pcs-- 19x17mm Ски шарм Антички сребрен тон Ски Шарм pendant pj2735

DEN 137.00
DEN 160.80

Количина на стоки
Тековен

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Само треба на слики и примероци. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Големина : 19x17mm
боја : Антички сребрен
Количина : 15pcs/многу
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Други карактеристики

Бренд Име:
yamily
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pj2735
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
како Слика

Најдобри понуди