• Неодамнешно
  • -5 %
топла дизајн златен накит сетови свадба накит постави африкански голема накит сетови злато позлата накит поставите дубаи жените ѓердан

топла дизајн златен накит сетови свадба накит постави африкански голема накит сетови злато позлата накит поставите дубаи

DEN 862.00
DEN 907.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
earring, ѓердан,алка,прстен
Број На Модел На:
MF998
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Злато
is_customized:
Yes

Најдобри понуди