• Неодамнешно
  • -49 %
ROXI Топла, Романтична парична Казна Невестата се Поставува Бел Цвет Прстен Студ Уво Обетки Накит во Собата за Жените Свадба parure bijoux femme

ROXI Топла, Романтична парична Казна Невестата се Поставува Бел Цвет Прстен Студ Уво Обетки Накит во Собата за Жените

DEN 122.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


ROXI Жените Прстени Кристал Ангажман Цвет Роза Златен Накит во Собата за Жените Aneis Feminino 2017 Свадба Jewellry
Модерен и луксузен дизајн на накит за подарок
Тоа изгледа толку шармантна со убави цветни дезени
Постојат два сјајна злато позлатен за избор на
Парична казна или Мода : Мода
Предмет Тип : Накит Сет
Стил : Romatic & Модерен
Пол : Жените
Материјал : Метални Легури & Чешка Камен
Боја : Роза Злато/ Бело Злато
Тежина : 11g
5018
5429

Други карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Бренд Име:
ROXI
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки / Прстен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
2010422325b
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Подароци,Партија,Birthday (Роденден), Дневна,Ангажман,Свадба
одговараат за:
Мамо,Девојка,Дами,Пријатели,Сестра,Итн
Тип На Објект:
Жените Накит Сет
обетки за жени:
boucles d'oreille
Прстен Големина:
Големина 6 7 8 9
моден или парична казна:
Моден
Испорака На Владата:
Dropship / Retail / Трговија На Големо
Материјал:
Капе масло
Метал:
Роуз Злато / Бело Злато Позлатен
Стил:
Цвет Накит Сет

Најдобри понуди