• Неодамнешно
  • -25 %
8-20mm Тркала Уво Мерачи Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Приклучоци И Тунели 20mm Уво Месо Тунелот Проширувач Уво Пирсинг Носилки

8-20mm Тркала Уво Мерачи Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Приклучоци И Тунели 20mm Уво Месо Тунелот Проширувач Уво Пирсинг

DEN 231.00
DEN 308.16

Количина на стоки
Тековен


8-20mm Тркала Уво Мерачи Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Приклучоци И Тунели 20mm Уво Месо Тунелот Проширувач Уво Пирсинг Носилки

Други карактеристики

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
уво носилки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AoedeJ
Големина:
8mm 10mm 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm
уво приклучоци:
уво пирсинг
уво мерачи:
alargador де orelha
пирсинг приклучок:
уво приклучоци и тунели
проширувач на уво:
проширувач пирсинг
месо тунелот:
dilataciones oreja пирсинг
Уво Пирсинг:
Пирсинг ombelico
Tunel пирсинг:
Пирсинг де orelha
приклучоци и тунели:
Пирсинг тунелот приклучок
Тунелот уво приклучоци:
уво носилки приклучоци и тунели

Најдобри понуди