• Неодамнешно
  • -9 %
SINZRY Класичен накит сетови кубни циркон цвет ѓердан капка обетки трендовски булчински облекување накит сетови жените накит за подарок

SINZRY Класичен накит сетови кубни циркон цвет ѓердан капка обетки трендовски булчински облекување накит сетови жените

DEN 1223.00
DEN 1344.00

Количина на стоки
Тековен


Состојба : brande-нова мода CZ накит сет, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни ѓердан должина : 43cm. обетки : 5.6 cm.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SINZRY
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
S0105
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
avaialble:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Материјал:
никел слободни, доведе слободни
is_customized:
Yes

Најдобри понуди