• Неодамнешно
  • -35 %
MZC Нови Гроздобер Накит Bijoux Животинско Брошеви За Жените Бубачки broches mujer Broaches Pin За Девојка Broches став како mulheres

MZC Нови Гроздобер Накит Bijoux Животинско Брошеви За Жените Бубачки broches mujer Broaches Pin За Девојка Broches став

DEN 162.00
DEN 249.12

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
брошеви за женска
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
Капка масло Иглички Брошеви
Стил:
Гроздобер Ретро Симпатична Кристал Брошеви
За:
Животно brooch за девојки
Повод:
Божиќ Подарок
носат:
Жените се Облекуваат Brooch
предмети:
Broach Broches
Пол:
Брошеви За Жените Femme
накит:
Летен Зимски Накит Тока
bijoux:
Декоративни Облека, Накит
Brooch За Жени:
Broch Brosche

Најдобри понуди