• Неодамнешно
  • -14 %
58MM Аниме Значка Гаврил Осипување Tenma Бела Dakimakura Kurumizawa Satanichia Симпатична Девојки Значки Иглички BROOCH Копчето Значка

58MM Аниме Значка Гаврил Осипување Tenma Бела Dakimakura Kurumizawa Satanichia Симпатична Девојки Значки Иглички BROOCH

DEN 115.00
DEN 133.44

Количина на стоки
Тековен


Габриел Осипување значка pin brooch
купи 3 значка ќе испорака во Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 100% Сосема Нов.
Големина за : 58mm
Материјал : акрилик
Боја : Види на Сликата(сите се вистинска слика)
uuse за keychain,торба pendant.Ова е добар подарок за вашите пријатели . децата или приватни колекции
Ретки објект на пазарот! ве молиме не пропуштајте!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Габриел Испаѓање
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
suti
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Габриел Испаѓање
Материјал:
Габриел Испаѓање
Употреба:
подарок,торба pendant
Анимација:
Габриел Испаѓање

Најдобри понуди