• Неодамнешно
  • -26 %
1pc Креативни Гроздобер Бронза Каубојска Шапка Тока Keyring Keychain Панк Мода Копче Синџир Прстен Додатоци Накит

1pc Креативни Гроздобер Бронза Каубојска Шапка Тока Keyring Keychain Панк Мода Копче Синџир Прстен Додатоци Накит

DEN 84.00
DEN 112.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
лажна храна
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
keychain
Метали Тип:
Легура
боја:
бронза
is_customized:
Yes
Објектот:
Железничката Мотор Копче Синџир
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди