• Неодамнешно
  • -5 %
Мазна круг brooch мажите одговара brooch pin тока wholesaleKLJ1405

Мазна круг brooch мажите одговара brooch pin тока wholesaleKLJ1405

DEN 150.00
DEN 157.92

Количина на стоки
Тековен


Околија du produit : Мазна круг brooch мажите одговара brooch pin тока wholesale KLJ1405
големина : 18 MM
тежина : 5.0 g/парче

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Секојдневно Материјали
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
carrette
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
KLJ1405

Најдобри понуди