• Неодамнешно
  • -30 %
Топла Црвена Најновите Дубаи Дизајн На Накит Сетови Бел Цвет Африкански Нигериската Бисери Ѓердан Поставува Мода Свадба Партија Жените Монистра

Топла Црвена Најновите Дубаи Дизајн На Накит Сетови Бел Цвет Африкански Нигериската Бисери Ѓердан Поставува Мода Свадба

DEN 3873.00
DEN 5532.48

Количина на стоки
Тековен


Топла Црвена Најновите Дубаи Дизајн На Накит Сетови Бел Цвет Африкански Нигериската Бисери Ѓердан Поставува Мода Свадба Партија Жените Монистра

Methord
Време На Испорака
acking Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1.Сите Предмети Ќе Бидат Испратени Надвор Од Стандардните Методи . Ако Било Други Превозот Методи Што Треба , Pls Контактирајте Со Нас Во Времето .
2.Таму Може да Биде 1-2 Бизнис Задоцнување Кое е Надвор од Нашата Способност . Ве молиме да Ни Даде Разбирање . Благодарение :
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Срцето
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки Хривнија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
112706
Повод:
Свадба
Бренд Име:
DUDo Накит
Пол:
Жените
Материјал:
Кристали
Occassion:
- Годишнината партија Ангажман WeddingMaterial свадба
дизајн:
Жените Мода Свадба Накит Сетови
Состојба:
100% сосема нов
Должина:
First Layer 48 cm , The Second 54 cm
квалитет:
Врвен квалитет
боја:
слика
Е Прилагодена:
Yes
Стил:
Романтични

Најдобри понуди