• Неодамнешно
1 Пар Пурпурна Камен Уво Приклучоци И Тунели Уво Пирсинг Мерачи Органски Камен Месо Тунелот Уво Reamer Проширувач Продолжување 6mm-16mm

1 Пар Пурпурна Камен Уво Приклучоци И Тунели Уво Пирсинг Мерачи Органски Камен Месо Тунелот Уво Reamer Проширувач Продолжување

DEN 161.76

Количина на стоки
Тековен


Нови Malachite Камен Приклучоци И Тунели 6-16mm Dilations Уво Пирсинг Природата Зелен Камен Колекции Носила Проширувач Месо Тунелот
Точка Бр.
РГ-BJ9009
Материјали
Malachite Камен
Позлата Боја
Како Слика Покажува
Нето Тежина
0.017 KG /ПАР
Големина
Како слика покажува
Фабриката Веб-Сајт
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
6MM, 8MM, 10ММ, 12MM, 14MM, 16MM
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Fishsheep
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
РГ-BJ9010
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој

Најдобри понуди