• Неодамнешно
  • -30 %
LUOTEEMI Врвен Квалитет Светкавиот Сјајна Кубни Циркони CZ Тиква Превоз Брошеви За Жените Свадба Булчински Pin Brooch Божиќ Оркестарот

LUOTEEMI Врвен Квалитет Светкавиот Сјајна Кубни Циркони CZ Тиква Превоз Брошеви За Жените Свадба Булчински Pin Brooch

DEN 547.00
DEN 781.44

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
X-2017071727-17D11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
9.52 g
Големина:
39mm*35mm

Најдобри понуди