• Неодамнешно
  • -44 %
5pcs Симпатична Живописни Портокал Смола Тиква Накит Pendant Шарм Наоѓање на Накит Ѓердан Копче Синџир Accessary 26*23*21mm

5pcs Симпатична Живописни Портокал Смола Тиква Накит Pendant Шарм Наоѓање на Накит Ѓердан Копче Синџир Accessary 26*23*21mm

DEN 96.00
DEN 170.40

Количина на стоки
Тековен


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Ставка Опис
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Шарм
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Микс Стилот Пеперутка Pendant За Патент Повлекува, Копче За Синџири, Rosaries, Виси Уметност, Нараквици, Ѓердани, Anklet, Обетки
Боја : Портокал. Материјал : Смола Големина : 26*23*21mm Тежина за една многу : 30g Qu antity : 5 компјутери Забелешка : 1cm=10мм, 1mm=0.0393 инчен,1inch=2.54 см
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Фотографијата е прикажано :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
51572
Шарм Тип:
Овошје Форма
Количина:
5pcs
боја:
Портокал
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки, рачно изработени Занаетчиски DIY, Scrapbooking, Собирање
Големина:
26*23*21mm
Обликот:
тиква

Најдобри понуди