• Неодамнешно
  • -32 %
1Pc 5 Мини LED Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Црна

1Pc 5 Мини LED Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Црна

DEN 51.00
DEN 75.36

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Мини и светлина , одлична за итни Ултра сјајна LED, и долг живот време : 10000 часа Powered by : 3 x копчето мобилен батеријата Црна/Исклучување притисни копче на опашката светла Боја : Бела Боја : Црна Димензии : 70m x 18mm (L x W)
Пакетот вклучува : Сина Мини 5-LED keychain факел x 1 АГ Копчето Мобилен Батеријата x 3

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
16069
Бренд Име:
JAVRICK
Метали Тип:
Други

Најдобри понуди