• Неодамнешно
  • -15 %
Шик Цвет Кристал Dangle Пирсинг Папокот Папокот Прстен Бар Тело Накит

Шик Цвет Кристал Dangle Пирсинг Папокот Папокот Прстен Бар Тело Накит

DEN 54.00
DEN 63.84

Количина на стоки
Тековен

Шик Цвет Кристал Dangle Папокот Папокот Прстен Бар Тело Пирсинг Накит
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Објектот Тип : Тело Накит Тело Накит Тип : Папокот & Бел Копчето Прстени Материјал : Алуминиумски, 316 L Медицински Челик, Кристал Боја : Злато/Сребрена (прикажано како на сликата) Стил : Трендовски Формашема : Цвет Пол : Жените Големина : Прибл. 5.4*1*0.5 cm/2.13*0.39*0.20 во Убав лак во облик на папокот прстен Стилски и сјајна Одлична стомак папокот бар прстен, око-фаќање на Стилски и уникатен дизајн ќе ве направи повеќе привлечна Доброто за прикажување на жените шармантна личност Совршен подарок за љубов-оние кои го Фати овој убави додатоци за себе, исто Така, прекрасен подарок за вашите пријатели Количина : 1 КОМПЈУТЕР (Не е мало пакет) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 PC X Папокот Прстен (други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Телото Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
JAVRICK
Материјал:
Легури, 316L Медицински Челик, Кристал
Метали Тип:
Легури, 316L Медицински Челик

Најдобри понуди