• Неодамнешно
  • -15 %
KEJIALAI 2017 Нова Мода Женски Флорални Додатоци за Заклучување Синџир Подарок Синџир Мешани Групи Жени Parure Bijoux Femme QD-TL9402

KEJIALAI 2017 Нова Мода Женски Флорални Додатоци за Заклучување Синџир Подарок Синџир Мешани Групи Жени Parure Bijoux

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
kejialai
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
QD-TL9402
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и обетки
боја:
4 бои
Тип:
ѓердан и обетки
квалитет:
добро
Is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
Употреба Предмет:
Свадба, Забава, Патувања,Референци

Најдобри понуди