• Неодамнешно
50 компјутери Brooch Безбедност Игли 25 mm Сребро.

50 компјутери Brooch Безбедност Игли 25 mm Сребро.

DEN 87.84

Количина на стоки
Тековен


Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,
Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст за вас!
Pin должина : 25 mm Плоча ширина : 5 mm Дупка со дијаметар : 2 mm Материјал : Метал Pin должина : 25 mm
Плоча ширина : 5 mm
Дупка со дијаметар : 2 mm
Материјал : Метал
Боја : Сребрена
Пакетот вклучува :
прибл. 50 компјутери Безбедност Иглички
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Други

Најдобри понуди