• Неодамнешно
  • -43 %
KEJIALAI Гроздобер Жените Накит Метал Голем Пад Ѓердан Earings Шупливи Надвор Обетки Етничка Изјава Накит Поставите QD-TL9340

KEJIALAI Гроздобер Жените Накит Метал Голем Пад Ѓердан Earings Шупливи Надвор Обетки Етничка Изјава Накит Поставите QD-TL9340

DEN 364.00
DEN 639.36

Количина на стоки
Тековен


Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
QD-TL9340
Бренд Име:
kejialai
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earings
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Објектот:
накит сет (ѓердан обетки)
Стил:
етничките ретро гроздобер
Пол:
Жените Дама Женски
ocassion:
Партија дневни патувања
earring големина:
2.5 cm

Најдобри понуди