• Неодамнешно
Кристал САД Американското Знаме Лента Брошеви Иглички Патриотски Накит

Кристал САД Американското Знаме Лента Брошеви Иглички Патриотски Накит

DEN 99.84

Количина на стоки
Тековен


Голема цел ! Голем попуст! Ако цел количини над 50 парчиња,
Weocome да договор со нас,ние сме специјален попуст за вас!
Боја : Сребро Црвена Сина Големина (L x W) : Прибл. 5.6 x 3.6 cm / 2.2 x 1.42 инчен Карактеристики : САД Американското Знаме Боја : Сребро Црвена Сина
Големина (L x W) : Прибл. 5.6 x 3.6 cm / 2.2 x 1.42 инчен
Карактеристики : САД Американското Знаме
Прилики : Дневна и за Статистика, Патриотски Партии, САД Американскиот Национален Ден итн.
Материјал : Цинк Сојузник, Кристал
Пакетот Вклучува : 1 x Brooch
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Други

Најдобри понуди