• Неодамнешно
  • -20 %
Miallo Мода Косата Со Чешел Жена Шноли За Булчински Bridemaid Свадба Headwear Партија Додатоци Сребро.

Miallo Мода Косата Со Чешел Жена Шноли За Булчински Bridemaid Свадба Headwear Партија Додатоци Сребро.

DEN 115.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме да се прави разлика помеѓу бакар и жица,Miallo е предмети се користи во бакар, добар квалитет,врвна флексибилност, отпорност на корозија, нема рѓа.Исклучителна традиционална изработка. Ве молиме Имајте во предвид : големината на сите наши производи се рачно мерења на локации, може да се 1-2cm грешка, ве молиме да се разбере. Свадби, Невести, Пратилки, Матурска, Празник Партии, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, Посебен Повод, Празниците или Годишнина Подароци : Совршен за Додавање Прскање на Природата-Инспириран Луксузни да Било Фризура. Затоа, вашите повратни информации е многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодарам многу!
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние многу се надевам дека можете да додадете некои фотографии во повратни информации.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите проекти и услуги.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобра услуга на клиентите. Споделување на вашата убавина и среќа на луѓето во целиот свет.Ние ќе бидеме преку некој начин да се добие што повеќе попусти кога ќе следната цел. Ве молиме да се прави разлика помеѓу цинк легура и железо легури.Нашите производи се сертифицирани од страна на SGS и CNAS, обезбедување на квалитет. Рака-инкрустирани кристал.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите проекти или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Се надеваме дека секој може да има прекрасно шопинг во мојата продавница! Ние се потпираме на нашите задоволството на клиентите за да се успее.За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Рачно изработени, ограничен број, ако ви треба повеќе од берзата, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Ви благодариме за вашата поддршка.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезда) повратни информации. Цинк легура материјал, заштита на животната средина, не-токсични, отпорни на корозија, нема рѓа.Miallo е предмети се користи во цинк легура материјали, цинк легура е здравје, не-токсични цената се поскапи.
Miallo Целосно од Австриската кристал цинк легура Platinum позлатен Косата со Чешел за Жените Дебели благородни метали позлата, трајни сјајна.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Бренд Име:
Miallo
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ХС-J1873
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Нето тежина:
16g
Големина:
length
боја:
Сребро.
Стил:
Домот
Рачно изработени:
Yes
is_customized:
Yes
Пакување:
1pcs/opp Убаво Безбедно Пакет
Прилики:
Свадба Церемонијата,ден на Мајката,Вечер Партија,Божиќ,ноќта на Вештерките
празник подароци:
Денот на вљубените подароци,Годишнина подароци,Матурска подароци,Плажа Свадба подароци
Оддел:
Жените,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род

Најдобри понуди