• Неодамнешно
  • -14 %
Моден 1PC Топла 3 Бои Смешни Свињи Led Keychains Светло и Звук Креативни Деца Играчки Светлина Клучните Прстени

Моден 1PC Топла 3 Бои Смешни Свињи Led Keychains Светло и Звук Креативни Деца Играчки Светлина Клучните Прстени

DEN 53.00
DEN 61.92

Количина на стоки
Тековен

Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$ . Тоа може да биде подолг. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена .
Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет
Материјал : Смола+Пластични+Ментално Количина : 1pcs
Големина : 3.8 cm
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. Превозот на плаќање не се враќа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Други земји : 15 -55 дена . Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.)
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши . (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Материјал:
ментална

Најдобри понуди