• Неодамнешно
  • -15 %
Виткање Џеб 8X Зголемувачот Loupe лупа Леќа Со Keychain Преносни

Виткање Џеб 8X Зголемувачот Loupe лупа Леќа Со Keychain Преносни

DEN 86.00
DEN 101.76

Количина на стоки
Тековен

Виткање Џеб 8 X Зголемувачот Loupe лупа Леќа Со Keychain Преносни Карактеристики : 8 X виткање копче синџир зголемувачот за проширување ситни Лесен и пренослив со своите мали димензии Лесно да се носат која може да висат со копчиња со копчето прстен Количка за дизајн на леќа може да биде повече во случај кога не се користи Користи за да се величаат марки, разгледници, монети, накит или читање весници Погоден за дом, канцеларија патување и така натаму
Спецификација : Зголемување : 8 X Материјал : Цинк легура Големина (L*W*H) : 70 x 20 x 30мм Боја : Сребро, Како слики прикажани Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x 8 X Виткање Копче Синџир Зголемувачот ( без мало пакет)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
2S9264
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAVRICK
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Други
Функција:
8X Зголемувачот

Најдобри понуди