• Неодамнешно
  • -16 %
Дрво Drumsticks Ударни Инструменти За Повикување Прстен Синџир Keyrings Мини Тапан Стапови Keychain

Дрво Drumsticks Ударни Инструменти За Повикување Прстен Синџир Keyrings Мини Тапан Стапови Keychain

DEN 61.00
DEN 72.48

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : 1 или 2 Мини Тапан Стапови Keychain Дрво Drumsticks Ударни инструменти за Повикување Прстен Синџир 2 видови тип можете да изберете : Еден Drumsticks / 1 Пар Drumsticks keyring Големина : како што е прикажано на сл 1cm=0.394 инчен Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x keyring


Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
2S0225
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JAVRICK
Материјал:
Легура и дрвени
Функција:
Клучни Колектор
Метали Тип:
Легура

Најдобри понуди