• Неодамнешно
  • -6 %
3Pcs Сребрен Тон Големи Hamsa Дланка Резба Цвет Шарм Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање 74x47mm

3Pcs Сребрен Тон Големи Hamsa Дланка Резба Цвет Шарм Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање 74x47mm

DEN 225.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


3 Pcs Сребрен Тон Големи Hamsa Дланка Резба Цвет Шарм Приврзоци Накит Одлуки Наоѓање 74x47mm
Количина : 3pcs
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура
Состојба : 100% Сосема Нов
Шарм Големина : 74x47mm
тежина : 15.85 g/еез
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SunMoon
Шарм Тип:
Hamsa Дланка
боја:
Античкиот Бронза / Сребрена
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Најдобри понуди