• Неодамнешно
5 Бои Женската Чанта Keyring Жените Мода Огромен Опашка во Облик на Копче Синџир Држачот за Жените Дами Чанта Шарм Keychain Накит

5 Бои Женската Чанта Keyring Жените Мода Огромен Опашка во Облик на Копче Синџир Држачот за Жените Дами Чанта Шарм Keychain

DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LXY1038
Пол:
Жените
is_customized:
No
Метална боја:
Злато-боја
Функција:
Подароци
Обликотшема:
Опашка во форма на
Материјал:
Акрилик
Големина:
330*70*70mm
Тежина:
0.07kg
боја:
како на слика
Стил:
Жените Мода чанта шарм keychain
Година:
2017

Најдобри понуди