• Неодамнешно
  • -35 %
Bonsny Метал Кристал Балерината Девојка Brooch За Жените, Брошеви Pin Јака Одговараат Шамија Декорација Нова Мода Накит

Bonsny Метал Кристал Балерината Девојка Brooch За Жените, Брошеви Pin Јака Одговараат Шамија Декорација Нова Мода Накит

DEN 181.00
DEN 278.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
BR065
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Злато
Нето тежина:
9.6 G
Големина:
57mm x 43mm
Повод:
Подарок,Годишнина,Ангажирање,Партија,Патување.ект.
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот Дел цена,Контактирајте со нас
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Најдобри понуди