• Неодамнешно
  • -44 %
10PCS Глеѓ Сребро Божиќ Деко Дедо мраз Pendant Шарм Ѓердан Накит Додаток Најдобри Продажба на рачно изработени Занаетчиски

10PCS Глеѓ Сребро Божиќ Деко Дедо мраз Pendant Шарм Ѓердан Накит Додаток Најдобри Продажба на рачно изработени Занаетчиски

DEN 91.00
DEN 163.20

Количина на стоки
Тековен


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Бренд : Grace Angie
Објектот Стил : Мода Срцето Шарм
Објектот Карактеристики : Накит Одлуки, Собирање, Рачно Изработени Занаети,
Божиќ Декорација, Scrapbooking итн Материјал : Алуминиумски+глеѓ 1mm=0.039 инчен Тежина за една многу : 35g Количина : 10pcs/многу

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
52398
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Дедо Мраз
Метали Тип:
Алуминиумски+Глеѓ
боја:
бела црвена
Големина:
24*14*2mm
Количина:
10pcs
Производ Карактеристики:
Божиќ Декорација, Накит Одлуки, Рачно Изработени Занаетчиски, Собирање

Најдобри понуди