• Неодамнешно
Madrry Прилично Цвет Кристал Brooch за Жените Exquiste Целосна Кристали Шапка Џемпер Вечер Фустан Hijab Иглички Broche Bijuterias

Madrry Прилично Цвет Кристал Brooch за Жените Exquiste Целосна Кристали Шапка Џемпер Вечер Фустан Hijab Иглички Broche

DEN 338.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
7606100080
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Madrry
боја:
Розова,Виолетова, црвена, бела, сина
статус:
Бренд Нови 2016 Година
Безбедност Стандард :
CE доведе слободни никел слободни
Клучни зборови:
brooch broach broche венчаница Рамо Накит за Подарок
is_customized:
Yes
Повод:
Партија Свадба Рутински Празник Собир

Најдобри понуди