• Неодамнешно
  • -35 %
Кубен Циркони Накит Сетови За Жени, Романтичен Подарок Луксузни Злато/Сребрена Боја Обетки Ѓердан Поставите Трговија На Големо

Кубен Циркони Накит Сетови За Жени, Романтичен Подарок Луксузни Злато/Сребрена Боја Обетки Ѓердан Поставите Трговија

DEN 120.00
DEN 184.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ЃЕРДАН EARRING СЕТ
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Бренд Нови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди