• Неодамнешно
  • -48 %
Моден Имитација Бисер Кристал Дубаи Злато-Боја Накит постави Африкански Монистра Костим Acessories Булчински свадба Накит Сетови

Моден Имитација Бисер Кристал Дубаи Злато-Боја Накит постави Африкански Монистра Костим Acessories Булчински свадба Накит

DEN 574.00
DEN 1103.52

Количина на стоки
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато/сребрена позлатен,бисер Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика

Други карактеристики

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
WS-TL40947
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Метал:
Злато Platin
Функција:
бисер накит сетови
Функција:
накит сетови за жени
Повод:
Свадба/Партија /Роденденски подарок/Годишнината/Ангажман

Најдобри понуди