• Неодамнешно
  • -30 %
2 ПАРЧИЊА/SET Срце И Вино Pin Поставите Скршено Срце Загатка Парче Еден Пар Брошеви Тешко Глеѓ Вино иглички Срцето иглички Додатоци

2 ПАРЧИЊА/SET Срце И Вино Pin Поставите Скршено Срце Загатка Парче Еден Пар Брошеви Тешко Глеѓ Вино иглички Срцето иглички

DEN 47.00
DEN 67.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
XZ831-XZ832
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Бренд Име:
Мис Zoe
Материјалните добра:
Легура
Повод:
подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
Пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Dropshipping:
Yes
Трговија на големо:
Yes
превозот:
цел>5$,со следење на numbe
експрес:
цел>150$,слободни express

Најдобри понуди