• Неодамнешно
  • -5 %
50pcs Тело Накит-Хируршки Челик Розово Злато Јазик Прстен Бар Barbells 14G~1.6mmx14.16mm Брадавица Уво Бар Тело пирсинг Накит

50pcs Тело Накит-Хируршки Челик Розово Злато Јазик Прстен Бар Barbells 14G~1.6mmx14.16mm Брадавица Уво Бар Тело пирсинг

DEN 775.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен


Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Топката големина : 5mm Боја : Розово Злато , Вакуум позлата,Нема Боја Исчезнат
Пакет : 50pcs/Многу ,ве Молиме, изберете ја лентата за должината како ви се допаѓа
SHIPPMENT :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.99 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT50pcs Тело Накит-НАЈНОВИТЕ стил Срцето Јазик Прстен Бар Barbells US$ 24.37 /многу
60 парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT50pcs Тело Накит-Титаниум Јазик Прстен Бар Barbells 14 G~1.99 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT100pcs Тело накит -Микс стилови на Јазикот Прстен Бар Barbells US$ 29.
Ако вашиот вкупен цел вредност достигне $150.

Други карактеристики

Метална боја:
14mm Бар Должина, 16mm Бар Должина
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Титаниум
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AT862
Накит Тип:
Телото Накит
Пол:
Мажите, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Најдобри понуди