• Неодамнешно
  • -39 %
Сончево Накит, Трендовски Накит Сетови За Жените Ѓердан Обетки Pendant Кубни Циркони Дубаи Накит Сетови За Партија Свадба Подароци

Сончево Накит, Трендовски Накит Сетови За Жените Ѓердан Обетки Pendant Кубни Циркони Дубаи Накит Сетови За Партија Свадба

DEN 284.00
DEN 465.60

Количина на стоки
Тековен


Објектот Се Вклучени : Ѓердан Pendant Обетки
Предмет Бр. : SY-A8579
Тежина : 30g/set
Ѓердан Должина : 45см / 18in
Pendant Големина : 51mm*39mm / 2.01 во*1.54 во
Обетки Големина : 40mm*9mm / 1.58 во*0.36 во
Состојба : 100% Бренд-нови & Рака Полирање
Ве молиме да обрнете внимание. Таму ќе биде малку грешка од страна на прирачник за мерење, што е нормално.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки pendant ѓердан
Бренд Име:
sny
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
SY-A8579
Обликотшема:
Меч
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија Свадба Ангажман Годишнината Секојдневно Носат Подароци

Најдобри понуди