• Неодамнешно
  • -33 %
JEXXI Врвен Квалитет Танчерка Дизајн на Накит Поставите 925 Sterling Silver Кубни Циркон Ѓердан Pendant Обрачот Обетки Стилски Жените Подароци

JEXXI Врвен Квалитет Танчерка Дизајн на Накит Поставите 925 Sterling Silver Кубни Циркон Ѓердан Pendant Обрачот Обетки

DEN 129.00
DEN 192.00

Количина на стоки
Тековен


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кубни циркони
Оглас: 1 Сет( ѓердан +обетки+синџир)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Материјал:
Кубен Циркони
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Обликотшема:
Слика
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
52T33501
Бренд Име:
JEXXI

Најдобри понуди