• Неодамнешно
  • -15 %
10PCS Мода Сребро Шупливи пајажина Приврзоци Додатоци Накит Наоди За Изработка на Накит

10PCS Мода Сребро Шупливи пајажина Приврзоци Додатоци Накит Наоди За Изработка на Накит

DEN 171.00
DEN 201.12

Количина на стоки
Тековен


10 PCS Мода Сребро Шупливи пајажина Приврзоци Додатоци Накит Наоди За Накит Одлуки Количина : 10 Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум Состојба : 100% Сосема Нов Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ1537
is_customized:
No
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Бренд Име:
LEZAM
spider pendant:
Spider Pendant Ѓердан
Spider Камен:
Spider pendant накит
Spider гроздобер:
Spider за изработка на накит
Spider за ѓердан:
Spider pendant шарм
накит одлуки наоди:
среќа Spider pendant ѓердан
добра среќа Spider pendant:
pendant за шамија
pendant додатоци:
приврзоци изработка на накит
pendant Фокс шарм:
pendant конектор
pendant diy:
pendant наоди

Најдобри понуди