• Неодамнешно
  • -10 %
High-end бренд вратоврска клип машки костум кошула, вратоврска pin украс метал шарени вратоврска клип моден дизајн стил

High-end бренд вратоврска клип машки костум кошула, вратоврска pin украс метал шарени вратоврска клип моден дизајн стил

DEN 138.00
DEN 153.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XK-746
Бренд Име:
XKZM среќен
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар

Најдобри понуди