• Неодамнешно
  • -30 %
Ѓ. J4Z Прекрасен Убав Цвет Подарок Brooch Pin Жешка Мода Доброто Дами Костим Brooch За Наврати Деко

Ѓ. J4Z Прекрасен Убав Цвет Подарок Brooch Pin Жешка Мода Доброто Дами Костим Brooch За Наврати Деко

DEN 100.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
HSP021
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Емајлот Легура
Состојба:
Нова без ознака
Occassions:
годишнина,ангажирање,партија,клуб,свадба,секојдневниот живот
боја:
како на слика
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
6.5*3.8 cm
Тежина:
16g

Најдобри понуди