• Неодамнешно
  • -15 %
5pcs Мода Allloy Шарм Цвет Геометриски модели Конектор Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux Ѓердан

5pcs Мода Allloy Шарм Цвет Геометриски модели Конектор Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux Ѓердан

DEN 261.00
DEN 306.72

Количина на стоки
Тековен


5pcs Мода Allloy Шарм Цвет Геометриски модели Конектор Pendant DIY Ѓердан Накит Наоди Bijoux Ѓердан Количина : 5 Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум Состојба : 100% Сосема Нов Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Број На Модел На:
DZ1559
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Бренд Име:
LEZAM
Шарм Тип:
Цвет
цвет pendant:
цвет pendant ѓердан
камен цвет:
Цвет pendant накит
цвет гроздобер:
Цвет за изработка на накит
Цвет за ѓердан:
Цвет Pendant Шарм
накит одлуки наоди:
среќа Цвет pendant ѓердан
добра среќа Цвет pendant:
pendant за шамија
pendant додатоци:
приврзоци изработка на накит
pendant Цвет шарм:
pendant конектор
pendant diy:
pendant наоди

Најдобри понуди